BOKSIGNERINGER I BERGEN, STAVANGER, KRISTIANSAND, TRONDHEIM, ÅLESUND OG TROMSØ ++
TRINES MAT 2 har blitt behørig feiret med lanseringsfrokost og lanseringsfest i Oslo. Nå er jeg endelig klar for å legge ut på en liten «signeringsrunde» utenfor Østlandsområdet, og det har jeg lenge gledet meg til. Her er reiseruten og en oversikt over hvor jeg blir å treffe:
UKE 39:
- 22. september BERGEN – Norli nr. 7 (Torgallmenningen 7) kl. 17
- 23. september STAVANGER – Norli (Nygata 4-6) kl. 16
- 24. september KRISTIANSAND – Birting Libris (Markensgate 16) kl. 15
UKE 41:
- 6. oktober TRONDHEIM – ARK Bruns (Kongensgate 10) kl. 16 og Mathall Trondheim (Kongens gate 30) kl. 19. I Mathallen blir det salg av billetter og servering av 3 retters middag fra boken (kr. 475), i tillegg til et intervju med meg. Påmelding til merete@mathalltrondheim.no. Du kan lese mer om arrangementet i mathallen HER.
- 7. oktober ÅLESUND – ARK Kremmertorget (Rasmus Rønnebergsgate 6) kl. 16
- 8. oktober TROMSØ – Smørtorget Kaffe og Mat (Sjøgata 11) kl. 13 (les mer HER) og Bokhuset Jekta (Karlsøyveien 10) kl. 17 (les mer HER). Det vil bli servert smaksprøver begge steder.
ØVRIGE BOKSIGNERINGER/ARRANGEMENT:
- 22. oktober STRØMMEN – ARK Strømmen Storsenter – boksignering kl. 18
- 31. oktober SANDVIKA – Norli Nye Sandvika – boksignering kl. 14
- 2. november LØRENSKOG – Lørenskog bibliotek – foredrag og boksignering kl. 18
- 12. desember JESSHEIM – ARK Jessheim Storsenter – boksignering kl. 14
Enkelte av stedene vil det bli smaksprøver og kanskje et lite intervju, og det blir selvsagt mulighet til å kjøpe bøkene mine og få med en signatur og en liten prat på kjøpet, om du ønsker det. Ta gjerne med deg boken/bøkene hvis du har den/de fra før. Kommer du?
VELKOMMEN!
Innlegget oppdateres fortløpende hvis det blir endringer/nye signeringsbesøk.
Så gøy!
Sist du gav ut bok foreslo jeg at du burde komme hitover, og nå gjør du det jammen også!
(Selvom Sandnes er mye kjekkere enn Stavanger 😉 Her har vi også Charles (Tjessem) & de)
God tur!
Har kjøpt boka di nr 2, vi har lest den fra perm til perm. Følger deg på bloggen din, men det er godt å bla i ei bok. Velkommen til Tromsø i oktober
Må si jeg satte umåtelig pris på å få lov til å få kjøpe din nye bok med signert hilsen ved Nordli i Stavanger, samt få signert den gamle boken din, til min datter som fikk den nye boken til sin 23 års dag. Hun finner bare så mye inspirasjon i din blogg. Kjøpte også din nye bok til meg selv og fikk både min nye og gamle signert av deg, he, he 🙂 Ser frem til å forsøke dine nye oppskrifter og lykke til med salget :o)
Hei Trine,
Kjøpte boka i forrige uke og er veldig fornøyd. Jeg har den første også. Må tillate meg å si at jeg liker den siste aller best!
Hilsen Hilde i Trondheim